ساعات پاسخگویی: شنبه الی 5شنبه- ساعت نه صح-الی17

شیراز- گلدشت معالی آباد-مرکز تجاری گلدشت
بندر کنگان - خیابان دارایی 00989173501271
00987136250341
00971545645053

ایرامات

چگونه اصالت مدارک قضایی را استعلام کنیم؟

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، اصالت مدارک قضایی و جعلی نبودن آن‌ها همواره جزو دغدغه‌های اشخاص حقیقی و حقوقی است. فرایند تصدیق اصالت اینگونه مدارک هم از چالش‌های زمانبر و هزینه‌زا به شمار می‌آید. به همین منظور قوه قضائیه در راستای ارائه خدمات الکترونیک و هوشمندسازی قوه، امکان استعلام مدارک قضایی را از طریق درگاه خدمات یکپارچه قضایی فراهم کرده است. اگرچه اکنون، در این سامانه فقط استعلام گواهی عدم سوء پیشینه امکان‌پذیر است، اما به تدریج این خدمت برای تصدیق اصالت سایر مدارک هم قابل ارائه خواهد بود.


استعلام اصالت مدارک قضاییصفحه استعلام اصالت مدرک قضایی

بدیهی است برای بهره بردن از خدمت استعلام آنلاین مدارک قضایی مانند سایر خدمات آنلاین قضایی نیاز به ثبت نام و احراز هویت در سامانه ثبت نام الکترونیک (ثنا) دارید. پس از درج رمز شخصی و رمز موقتی که از طریق سامانه با سرشماره ADLIRAN برای شما پیامک شده، به صفحه «خدمات قضایی من» هدایت می‌شوید. در این صفحه لازم است نوع مدرک (فعلا، درخواست گواهی عدم سوء پیشینه) را انتخاب و سپس نسبت به درج کد رهگیری اقدام کنید.

در این مرحله تاریخ مورد نظر را با استفاده از مربع آبی رنگ کنار قسمت «تاریخ صدور مدرک» مشخص و تصویر امنیتی (کد ۵ رقمی) نمایش داده شده را درج کنید. با کلیک روی دکمه «استعلام و دریافت» نتیجه نمایش داده می‌شود.

نوشته های اخیر

دسته بندی ها